Місцезнаходження

ЖК Лісопарковий розташувався в екологічно-чистому районі Вінниці поруч з парком. При цьому завдяки розвиненій транспортній розв’язці ви завжди зможете дістатися в будь-яку точку міста на громадському або особистому транспорті. Придбайте особистий куточок щастя далеко від метушні.

Квартири

Квартири в новому чотирьохсекційному комплексі у Лісопарку – унікальна можливість купити житло бізнес-класу за вартістю нижче вторинного ринку. Вкладайтеся в період забудови на вигідних умовах – забезпечте затишок і спокійне життя в майбутньому.
При оформленні угоди можна скористатися готовими плануваннями або створити власне, унікальне. Ще одна відмінна риса квартир – економія на енерговитратах за рахунок дахової котельної з розводкою опалення, лічильниками на воду й світло, а також утепленим плоским дахом та якісними вікнами.

Комфорт

Ми подбали про безпеку та передбачили територію, яка цілодобово охороняється, паркінги, систему відеоспостереження й домофони. Внутрішній двір засаджений деревами, за якими доглядає власна управляюча компанія. У під’їздах передбачено кілька ліфтів.

Технології будівництва

При проектуванні й будівництві ми використовуємо перевірені екологічно-безпечні якісні матеріали та технології, в т.ч. монолітно-каркасне будівництво з міжколонним простором з газоблоку та мінеральної вати, буронабивні палі, мокрий фасад і котельню. Не забули й про необхідність паркувати машини – для гостей і мешканців передбачена підземна та дворівнева парковка.

Матеріали

Ми будуємо тільки з екологічних перевірених матеріалів відповідно до норм. При установці дверей, вікон та інших виробів також використовується тільки сертифікована безпечна продукція.

Консультація фахівця

Отримайте відповіді на всі Ваші питання з нашим фахівцем з новобудов